Hakkımızda | Kapadokya Erciyes OSGB

Hakkımızda


İş Sağlığı ve Güvenliği


Sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma hakkı, insanın en TEMEL haklarından biridir.
Konusunda uzman yöneticiler ve çalışanlar ile 10 yılı aşkın süredir İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe çözüm üretmekteyiz.

Biz Kimiz?

Kapadokya Erciyes Çevre Danışmanlık Reklam Eğitim Mühendislik Hizmetleri İş Sağlığı ve Güvenliği Ticaret Limited Şirketi;


İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personelleri ve Eğitimcilerden oluşan kadrosu ile Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş “Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi” dir.


Hizmetlerimiz

Vizyonumuz & Misyonumuz


Vizyon

Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre faaliyetlerinin işverenler ve çalışanlar tarafından daha iyi kavranması, “Önlemek, ödemekten daha ucuz ve insancıldır” fikrinin benimsenmesi ve bu sayede İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün oluşumunu sağlamaktır. Öncelikle yurtiçinde ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde Türkiye'de EN İYİ olmaktır.

Aynı zamanda tecrübesi, bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "Mükemmel Hizmet Şirketi" olmaktır.

Misyon

İş yerlerinde, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikleri çerçevesinde işverenlerin ve çalışanların yasal yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ile bu sayede çalışanın ve iş yerinin sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amaçlanmaktadır.

Uzmanlığımız ve deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel bilgi kullanımıyla, müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına yapmış olduğu uzmanlık konularında birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.